top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תosidaniel2001

היתרונות של פרחים וצמחים בבית
עבדת קשה כדי להפוך את הבית שלך לבית, אך המטרה החדשה והמשופרת של שנת 2020 היא להפוך את ביתך לנווה מדבר.


עם יותר זמן בפנים, זו ההזדמנות המושלמת להפוך את המרחב שלך למפלט שלך. בעוד שהם נעימים לעין, צמחי הבית מועילים גם לנפש, לגוף ולרוח. המשך לקרוא כדי לגלות את היתרונות הרבים של הוספת פרחים וצמחי בית למפגש האישי שלך בקרוב.

אוויר נקי יותר


עצם השהייה בחדר מעוטר בצמחי בית יכולה להרגיש כמו משב אוויר צח. מחקר מאשר כי זו לא רק תחושה. הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית קובעת כי לעתים קרובות אוויר פנימי מזוהם פי 2-5 מאוויר בחוץ בגלל פליטות רעילות שנמצאות בחפצי בית. עם זאת, מחקר של נאס"א מראה כי צמחי בית יכולים לטהר עד 87% מהאוויר הפנימי תוך 24 שעות. צמחים סופחים רעלים מזיקים ומשאירים את האוויר טהור ונקי. קדימה, תפיחו חיים חדשים תוססים במרחב שלכם על ידי הוספת מטהר הטבע.

שיפור הפוקוס, התפוקה והיצירתיות שלך


בין אם אתם עובדים מהבית, משלימים מתכון ללחם בננה או לומדים לסרוג, צמחי הבית דואגים לכם. הם אמנם לא מצליחים לבדוק את המתכון הזה או ללמד אותך קשר להחליק, אך הם יכולים להגדיל את המיקוד והפרודוקטיביות שלך. כאשר צמחים סופחים פחמן דו חמצני, הם משחררים חמצן לסביבה. חמצן מוגבר מרגיע את דעתך כך שתוכל להתמקד ביתר קלות במשימה. מחקרים מראים גם שתזכורות לטבע יכולות לגרום לאותם אפקטים מרגיעים כמו טיול בפארק.

חיזוק המערכת החיסונית


מרגיש לחוץ, עייף או חולה? צמח בית חדש יכול להיות בדיוק מה שהרופא הורה. רשום לעצמך צמח בית חדש ויפה והרגיש את הסימפטומים שלך שוככים.


האוויר המטוהר שמשחררים צמחי הבית שלכם יעניק לכם שנת לילה טובה יותר. שינה רגועה מאפשרת למערכת החיסונית שלך להילחם בחיידקים ווירוסים עתידיים.
בריאות הנפש

לצמחי בית יכולות להיות השפעות חיוביות חזקות על הרווחה הרגשית, הפסיכולוגית והחברתית שלכם. הם יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים הקשורים לדיכאון וחרדה.


"כמו חיית מחמד, צמח בית יכול להעניק לכם תחושת מטרה מחודשת."

צמחים מציעים פרס מוחשי ומשמח: צפו בכך שהוא צומח ומשגשג בגלל הטיפול שלכם! מרגיש שמחה על ידי עזרה לאורגניזם חסר הגנה אחר זה לשגשג.

מעשה חסד (לעצמך או לאחרים!)זמן רב יותר בבילוי בבית גורם למצב מחדש של טבע, בריאות, רווחה וחיבור טבעיים. עכשיו כשתדע שעציצי הבית משפרים את שלושתם, נותרה רק שאלה אחת: איזה צמח בית צריך לקבל?


סוקולנטים: עסיסי סבירים ובעלי תחזוקה נמוכה הם תוספת מצוינת לכל בית. הוסף שורה לאדן החלון שלך כדי להוסיף חיוניות למרחב שלך.


• סחלב: נחשב ל"פרח לטיפול עצמי ", הסחלב הוא צמח השינה המושלם. לעצום עיניים ולנשום את האוויר הצח הזה לשינת לילה רגועה ואז להתעורר למראה פריחתו היפה.


• צמח ZZ: צמח בית ראוי זה דורש סביבה בתאורה חלשה ומעט מאוד תחזוקה. צמח ZZ הוא סמל של חברות ושגשוג, מה שהופך אותו למתנה אידיאלית עבור יקיריכם.


• צמח פילאה: קל לטפל בצמח הפילאה וגדל במהירות. הרגש דחיפה של חמלה ואמפתיה כשאתה רואה את צמח הפילאה שלך משגשג בגלל התמיכה האוהבת שלך.

bottom of page