top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תosidaniel2001

6 סוגי פרחים

עודכן: 26 בינו׳ 2021

אנחנו נתרכז ב-8 סוגי הפרחים ומשמעותם שתוכלו לבחור לאירוע מיוחד או כמתנה לבן אדם אהוב. כל הפרחים הם יכולים להיות בעלי משמעויות שונות ולהביע רגשות שונים, עם המדריך הבא נלמד את השפה של פרחים שיכולה לספק דרך להעביר את הרגשות שלך ולהעביר מסר משמעותי בהתאם למאורע.


כיסופית


כיסופית המדבר


אחד מסוגי פרחים לבנים המרשימים ביותר הוא הכיסופית, הכיסופית המדבר גדלה באיזוריים מדברים כשיח זקוף ומרשים שיכול לטפס לגובה של עד 160 ס"מ ולרוחב של 120 ס''מ


ממשפחת ה-ירבוזיים, השם הבוטני amaranthus נגזר מהמילים היווניות "אמרנתוס" משמעות המילה לנצח ו"אנתוס" שפירושו פרח, ומתייחס לעובדה שהפרחים אמורים להחזיק לנצח. למעשה, ניתן להשתמש בהם בסידורים מיובשים.

משמעות הפרח


פרח הנראה כמו מברשות דקות, מנקה ומשחרר אנרגיות תקועות, עוזר לניקיון פנימי.

הכיסופית מתחלקת לשתי קבוצות ברורות, כיסופיות נגררות וכיסופיות זקופות. לכיסופית הנגררת (המכונה לעתים גם כיסופית תלויה) יש קנוני פרחים דמויי חתול בעלי מרקם קטיפתי, ואילו לכיסופית הזקופה יש הרבה נוצות הגדלות בצורה מאונכות. אמרנטוס זמין בחנות פרחים שלנו "הפרחים של אורן" בדרך כלל במהלך חודשי הקיץ והסתיו, כאשר בדרך כלל זמינים פריחות ביתיות בחודשים אוגוסט וספטמבר.חרצית

כריזנטמה


החרצית (המכונה גם כריזנטמה) היא פרח החודש של נובמבר, ופרח יפהפה זה מגיע עם מגוון רחב של משמעויות בכל רחבי העולם. באסיה החרצית מסמלת חיים ולידה מחדש, מה שהופך אותם למתנות נהדרות לימי הולדת ומקלחות לתינוקות. באירופה החרצית מסמלת הבעת הזדהות. החרצית מוצגת בדרך כלל כפרח המסמל כבוד באמריקה.

משמעות הפרח


צבע הפרח יכול להשפיע גם על המשמעות שמאחורי החרצית. לדוגמא, אם אתה מקבל חרצית אדומה ממישהו, זה סמל של אהבה. לעומת זאת פריחת חרצית צהובה מסמלת אהבה או צער מוזנח. חרצית לבנה היא סמל לנאמנות ואהבה מסורה. באופן כללי, חרציות נחשבות כמייצגות אושר, אהבה, אריכות ימים ושמחה.


בפרחים של אורן אנו מגדלים זנים שונים של חרציות במגוון צבעים החל מחרציות ראש בעלות פרח גדול ומרשים ועד לחרצית מולטיפלורה כדורית ומלאת פרחים.


ציפור גן עדן

משמעות פרח ציפור גן העדן היא שמחה וגן עדן, שכן הוא הפרח הטרופי המובהק. מקורו בדרום אפריקה, שם הוא מכונה גם פרח העגורן. פרח זה גדל בגנים הבוטניים המלכותיים בקיו שבדרום אפריקה מאז 1773. ציפור גן העדן זוכה לשמה מכך שפרחיה עשוי משלושה עלי כותרת כתומים עזים ושלושה עלי כותרת כחולים הממוזגים יחד לכדי ניצן אחד. כאשר הפרח פורח, כל עלי כותרת עורכים את הופעת הבכורה שלהם והצורה המתקבלת משקפת את זה של ציפור טרופית במעופה.


משמעות הפרח


ציפור גן העדן מייצגת נאמנות, אהבה והתחשבות - מה שהופך אותה למתנה הרומנטית המושלמת.
גרברה


פרח גרברה


פרח הגרברה שמקורו באפריקה, חינניות מהסוג גרברה זה מעובדות בעיקר ברחבי העולם בזכות הפרחים הראוותניים שלהם. רוב הזנים של חינניות הגרברה שאנו רואים כיום הם כלאיים של גרברה ג'מסוני וגרברה ורידיפוליה. שני מינים חינניים אלה ידועים גם כחינניות טרנסוואל או אפריקאיות בשל מוצאם בדרום אפריקה. השם גרבר מתייחס לתומאס א 'גרברה, בוטנאי שטייל ​​באירופה בחקר צמחים.


גרברה היא אחת החינניות הפופולריות בעולם. גרברה זכתה למגוון רחב של צבעים עזים וראשי פרחים ראוותניים. הזנים האקזוטיים כוללים את חיננית הגרברה של סוכריה על מקל, עם ראש פרחים גדול המורכב ממעגל פנימי עבה של עלי כותרת שלעתים קרובות הוא שונה בצבע עלי הכותרת החיצוניים שלו. מכיוון שחרגוני גרבר הם כל כך ייחודיים, הם יצרו סוג משלהם שנקרא סוג גרברה.משמעות הפרח


משמעות הצבע הכתום היא: את האור שמש של החיים

אדום פירושו: זוג מאוהב או שקוע באהבה מלאה

לבן: הוא סמל של טוהר או תמימות.

ורוד: הערצה או הערכה גבוהה.

צהוב: עליזות.
bottom of page